Stegna II

13.07.2020

Witajcie w poniedziałek 🙂

Dzisiaj od rana mieliśmy zajęcia integracyjne, bardzo ważne jest to abyśmy się dobrze poznali bo spędzimy razem dwa tygodnie 🙂 Tworzyliśmy wizytówki na drzwi i kontrakty z naszymi wychowawcami. W chwili między zajęciami graliśmy w siatkówkę.

Wieczorem mieliśmy karaoke połączone z dyskoteką. Było dużo śpiewu i tańców. Wszyscy pozdzieraliśmy gardła przy śpiewach 🙂 Warto śledzić konta Spynacza w mediach społecznościowych, bo tam pojawiają się relacje z naszych imprez 🙂

Idziemy szykować się do jutrzejszej imprezki… czekają nas igrzyska 🙂

12.07.2020

Dzień dobry,
nasz pierwszy (cały) dzień na kolonii już za nami 🙂 dzisiaj poznaliśmy bliżej naszych kolegów i koleżanki z grup. Korzystając z zapowiadającej się ładnej pogody spakowaliśmy ręczniki i wyruszaliśmy na plażę. Niestety pogoda splatała nam figla i rozpadał się deszcz. Szybko wróciliśmy do naszego ośrodka i poszliśmy na obiad. Po obiedzie mieliśmy zajęcia w grupach, poszliśmy do miasta, graliśmy w siatkówkę, piłkę nożną i planszówki. Wieczorem przyjechał do nas nasz piąty wychowawca ksiądz Mateusz, który odprawił dla nas Mszę Świętą.

Jutro poniedziałek i już nie możemy się doczekać co nas czeka.

11.07.2020

Kochani Rodzice ! Dojechaliśmy 🙂
Jesteśmy już w Stegnie, mamy swoje pokoje, a walizki powoli rozpakowujemy.  Dzisiaj poznaliśmy całą kadrę Best Spynacz Summer Camp na oficjalnym apelu. Zapoznaliśmy się z zasadami panującymi na kolonii.
Razem z naszymi wychowawcami zwiedziliśmy okolicę, plaże i deptak. 

Uciekamy spać bo od jutra zaczynamy naszą dwutygodniową przygodę 🙂