Dzień 4

Wtorek upłynął nam na zwiedzaniu pięknej miejscowości Nesebyr, położonej na niewielkim półwyspie na wybrzeżu Morza Czarnego. Po kolacji był czas na integrację wszystkich grup. Dużo emocji wywarła na nas gra w „państwa- miasta”, nie mogło również zabraknąć wieczornego spaceru po mieście.

Dzień 3

Siemanko! Poniedziałkowy poranek obudził nas pięknym słońcem. Większość dnia spędziliśmy na smażingu i plażingu. Mieliśmy możliwość bliższego poznania kolegów z grupy na zajęciach integracyjnych. Wieczorną niespodzianką było wyjście na koncert znanego polskiego rapera. 

Ps. Ze względu na chwilowe braki internetu nie jesteśmy w stanie wstawiać bloga na czas, przepraszamy za niedogodności. 

Dzień 2

Niedziela była dniem niezwykle aktywnym i ekscytującym. Dzień rozpoczęliśmy od pysznego śniadania, a po nim nastąpiło przedstawienie regulaminów i zasad funkcjonujących podczas obozu. Następnie udaliśmy się na basen, w którym dobrze się bawiliśmy i pogłębialiśmy nawiązane w czasie podróży więzi. Po obiedzie udaliśmy się na plaże, na której spędziliśmy miło popołudnie. Po kolacji wyruszyliśmy na spacer do portu. To był fantastyczny dzień. 🙂 

Dzień 1

Nareszcie dojechaliśmy. 🙂 Czas podróży spędziliśmy aktywnie przy poznawaniu nowych kolegów i koleżanek. 🙂

Do Złotych Piasków przybyliśmy około godziny 11, zjedliśmy obiad i nastąpił podział na grupy. Następnie zobaczyliśmy nasze pokoje. Naszymi wychowawcami są;

Grupa 1 – Emilia Komarnicka

Grupa 2 – Katarzyna Grochowska

Grupa 3 – Monika Spychalska

Korownikiem turnusu jest Jakub Należny.

Po rozpakowaniu się, poszliśmy pozwiedzać okolicę oraz przywitać się z morzem 🙂 Na koniec pierwszego dnia odbył się apel powitalny.