NIECHORZE 2022

Niechorze – miejscowość uzdrowiskowa w gminie Rewal, położone między morzem a jeziorem Lwia Łuża (ścisłym rezerwatem przyrody). Jako typowa miejscowość turystyczna Niechorze posiada swoje atrakcje – szeroką piaszczystą plażę 45-metrową latarnie morską oraz kolejkę wąskotorową i Muzeum Rybołówstwa. Ponieważ Niechorze jest również niewielkim portem rybackim, nie brakuje w nim smażalni ryb, w których można zjeść świeże dary morza. Czyste powietrze, wolne od zanieczyszczeń mikrobiologicznych, nasycone aerozolem morskim, chlorkami, ozonem oraz domieszką żywic z okolicznych lasów sosnowo-brzozowych działa doskonale na drogi oddechowe. Miejscowość jest dobrą bazą wypadową na wycieczki do Kamienia Pomorskiego, ruin kościółka w Trzęsaczu, czy Kołobrzegu, Międzyzdrojów lub Świnoujścia.

Ośrodek Kolonijno – Wczasowy „Mewa”

72-350 Niechorze ul. Leśna 8

Ośrodek położony jest nad samym morzem (20m !!!) oraz jeziorem „Liwia-Łuża”- ścisłym rezerwatem przyrody. W skład ośrodka wchodzą cztery budynki w tym trzy o charakterze „pensjonatowym”. Teren jednego hektara, na którym położony jest budynek, okalają: bujna zieleń, boiska do „kosza, siatkówki”, piłki nożnej, miejsca na ogniska.

TERMINY

25.06 - 08.07

I TURNUS

BRAK MIEJSC

08.07 - 21.07

II TURNUS

BRAK MIEJSC

21.07 - 03.08

III TURNUS

BRAK MIEJSC

Kolonia dla dzieci i młodzieży w wieku od 7-17 lat.

CENA: 2 380 ZŁ

Cena wyjazdu zawiera:​

  • Zakwaterowanie (13 noclegów) w Ośrodku Kolonijno-Wczasowym Mewa położonym przy samej plaży (ośrodek całoroczny z odkrytym basenem z podgrzewaną wodą), pokoje 4-6 osobowe z łazienkami i TV-sat, 
  • Wyżywienie: 4 smaczne, domowe posiłki
  • Opieka wykwalifikowanej kadry opiekunów
  • Transport autokarem klasy LUX – Zawisza Group
  • Ubezpieczenie NNW PZU
  • Wycieczka autokarowa
  • Nagrody i pamiątki
  • Bogaty program kulturalno-rozrywkowy (gry i zabawy na świeżym powietrzu, dyskoteki, zajęcia tematyczne, wycieczki po okolicy, itp.)
  • Warsztaty profilaktyczne Do realizacji zajęć mamy w cenie dostęp do: sprzętu rekreacyjnego, sal edukacyjnych – multimedialnych, sali bilardowej, sali dyskotekowej, sali gier i zabaw, hali namiotowej – treningowo-eventowej, Internetu bezprzewodowego, miejsca na ognisko i grill, boiska do kosza, piłki siatkowej, kortu tenisowego ze sztuczną nawierzchnią, mini-boiska do piłki nożnej z nawierzchnią piaszczystą, mini-boiska do piłki nożnej z nawierzchnią trawiastą, mini-boiska do piłki nożnej z nawierzchnią sztuczna trawa, boiska do piłki siatkowej plażowej, basenu rekreacyjnego otwartego z podgrzewaną wodą.
 

Poza tym w cenie jest opieka medyczna – 24 h pielęgniarska, lekarz na wezwanie, opieka ratownika na basenie, opieka ratownika na plaży, obiekt strzeżony przez agencję ochrony. 

Będzie można wykorzystać bon turystyczny według instrukcji, która zostanie podane przed wyjazdem dzieci na wypoczynek.

WAŻNE INFORMACJE

PŁATNOŚĆ

W ślad za rezerwacją miejsca, maksymalnie do 2 dni od chwili rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości: 300 zł za osobę.

Zaliczkę należy wpłacić na konto bankowe:

PKO BP nr rachunku: 89 1020 3017 0000 2602 0276 3472

W tytule wpisujemy: imię i nazwisko dziecka, miejsce i turnus

Zaliczkę można także wpłacić osobiście w biurze Parafii: 59-220 Legnica, ul. Sikorskiego 1 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-12.00 lub od godz. 19.00