NIECHORZE 2024

Niechorze – miejscowość uzdrowiskowa w gminie Rewal, położone między morzem a jeziorem Lwia Łuża (ścisłym rezerwatem przyrody). Jako typowa miejscowość turystyczna Niechorze posiada swoje atrakcje – szeroką piaszczystą plażę 45-metrową latarnie morską oraz kolejkę wąskotorową i Muzeum Rybołówstwa. Ponieważ Niechorze jest również niewielkim portem rybackim, nie brakuje w nim smażalni ryb, w których można zjeść świeże dary morza. Czyste powietrze, wolne od zanieczyszczeń mikrobiologicznych, nasycone aerozolem morskim, chlorkami, ozonem oraz domieszką żywic z okolicznych lasów sosnowo-brzozowych działa doskonale na drogi oddechowe. Miejscowość jest dobrą bazą wypadową na wycieczki do Kamienia Pomorskiego, ruin kościółka w Trzęsaczu, czy Kołobrzegu, Międzyzdrojów lub Świnoujścia.

Ośrodek Kolonijno – Wczasowy „Mewa”

72-350 Niechorze ul. Leśna 8

Ośrodek położony jest nad samym morzem (20m !!!) oraz jeziorem „Liwia-Łuża”- ścisłym rezerwatem przyrody. W skład ośrodka wchodzą cztery budynki w tym trzy o charakterze „pensjonatowym”. Teren jednego hektara, na którym położony jest budynek, okalają: bujna zieleń, boiska do „kosza, siatkówki”, piłki nożnej, miejsca na ogniska.

TERMINY

22.06 - 05.07

I TURNUS

BRAK MIEJSC NA LIŚCIE GŁÓWNEJ

05.07 - 18.07

II TURNUS

BRAK MIEJSC NA LIŚCIE GŁÓWNEJ

18.07 - 31.07

III TURNUS

BRAK MIEJSC NA LIŚCIE GŁÓWNEJ

Kolonia dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 - 17 lat.

CENA: 3 000 ZŁ

Cena wyjazdu zawiera:​

  • Zakwaterowanie (13 noclegów) w Ośrodku Kolonijno-Wczasowym Mewa położonym przy samej plaży (ośrodek całoroczny z odkrytym basenem z podgrzewaną wodą), pokoje 4-6 osobowe z łazienkami i TV-sat, 
  • Wyżywienie: 4 smaczne, domowe posiłki
  • Opieka wykwalifikowanej kadry opiekunów
  • Transport autokarem klasy LUX – Zawisza Group
  • Ubezpieczenie NNW PZU
  • Wycieczka autokarowa
  • Nagrody i pamiątki
  • Bogaty program kulturalno-rozrywkowy (gry i zabawy na świeżym powietrzu, dyskoteki, zajęcia tematyczne, wycieczki po okolicy, itp.)
  • Warsztaty profilaktyczne Do realizacji zajęć mamy w cenie dostęp do: sprzętu rekreacyjnego, sal edukacyjnych – multimedialnych, sali bilardowej, sali dyskotekowej, sali gier i zabaw, hali namiotowej – treningowo-eventowej, Internetu bezprzewodowego, miejsca na ognisko i grill, boiska do kosza, piłki siatkowej, kortu tenisowego ze sztuczną nawierzchnią, mini-boiska do piłki nożnej z nawierzchnią piaszczystą, mini-boiska do piłki nożnej z nawierzchnią trawiastą, mini-boiska do piłki nożnej z nawierzchnią sztuczna trawa, boiska do piłki siatkowej plażowej, basenu rekreacyjnego otwartego z podgrzewaną wodą.
 

Poza tym w cenie jest opieka medyczna – 24 h pielęgniarska, lekarz na wezwanie, opieka ratownika na basenie, opieka ratownika na plaży, obiekt strzeżony przez agencję ochrony. 

WAŻNE INFORMACJE

PŁATNOŚĆ

W ślad za rezerwacją miejsca, maksymalnie do 2 dni od chwili rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości: 300 zł za osobę.

Zaliczkę należy wpłacić na konto bankowe:

PKO BP nr rachunku: 89 1020 3017 0000 2602 0276 3472

W tytule wpisujemy: imię i nazwisko dziecka, miejsce i turnus

Całości odpłatności za kolonię w Niechorzu należy uiścić na wyżej podane konto do dnia 1 czerwca 2024 roku. W przypadku rezygnacji z udziału w kolonii do dnia 20 czerwca br. zaliczka zostanie zwrócona.

Jeżeli rezygnacja nastąpi po tym terminie, wtedy zaliczka nie będzie zwrócona. Zaliczkę można także wpłacić osobiście w biurze Parafii: 59-220 Legnica, ul. Sikorskiego 1 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-12.00 lub od godz. 19.00